Wczytuję dane...

Opony Royal Black

Opony Royal Black

                                                                                  

        W ofercie MotoStar24.eu pojawił się nowy producent. Na rynku Polskim nie jest zbyt dobrze znany, ale posiada spore doświadczenie, a jakość opon spełnia najwyższe standardy. 

ROYAL BLACK bo o nim mowa, to chińska marka opon klasy ekonomicznej, stawiająca na profesjonalizm i wysoką jakość każdego produktu. Marka ta jest własnością firmy Shandong HAOHUA Tyre Co., Ltd. Opony produkowane w tej fabryce należą do najlepszych na świecie a sama firma jest jednym z największych prywatnych producentów opon w Chinach. 

Przez ostatnie 20 lat firma Shandong HAOHUA Tyre Co., Ltd poczyniła wielkie osiągnięcia w branży oponiarskiej. Firma zyskała reputację na całym świecie jako producent i dostawca wysokiej jakości opon w przystępnej cenie.

                                                                                                     

Obecnie firma posiada dwie fabryki opon ciężarowych (TBR) i jedną fabrykę opon osobowych (PCR), które łącznie zajmują powierzchnię około 2 mln m2. Łączne moce produkcyjne wynoszą 20 milionów opon osobowych oraz 5,5 milion opon ciężarowych rocznie. Firma zatrudnia 6000 pracowników. Sprzęt wykorzystywany do produkcji opon pochodzi z Niemiec, Holandii, Włoch, Japonii i Chin. HAOHUA Tyre dzięki produkcji opon według najwyższych standardów może śmiało konkurować z najlepszymi markami opon na świecie!

                                                                                                   

W naszej ofercie znajdują się już opony wielosezonowe do aut osobowych tego producenta. Jednak już od stycznia gama opon z pod logo RB będzie się systematycznie powiększać. Dostępne będą opony letnie i wielosezonowe do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych.

                                                                                                  

Szukając najwyższej jakości w dostępnej cenie musisz rozważyć zakup opon ROYAL BLACK.